Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Modlikowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem Modlikowice

Modlikowice,dolnośląskie

89 000 zł46,30 m² 1 922,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,3 m2 sprzedawanego wraz z udziałem w budynku gospodarczym (komórka o pow. 20,6m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Kościół

Nowy Kościół(Modlikowice + 17 km)

70 000 zł34 m² 2 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie do remontu, 34m, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, ogrzewane piecem kaflowym. 2 piętro, budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się w nowym (5 letnim budynku), przy ul. Radiotelegrafistów, teren ogrodzony z placem zabaw dla dzieci. Składa się z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kartuzy,Legnica(Modlikowice + 22 km)

209 000 zł34,50 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m2 położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Cena: 209 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica(Modlikowice + 22 km)

570 000 zł86,77 m² 6 569,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,77 m2. Położone na pierwszym piętrze w zadbanej, docieplonej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczytnica(Modlikowice + 11 km)

280 000 zł49,90 m² 5 611,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomoście prezentują wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego w miejscowości Szczytnica (gmina Warta Bolesławiecka). Bezczynszowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Zosinek,Legnica(Modlikowice + 22 km)

370 000 zł52,70 m² 7 020,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NR oferty: sldoc9229 Na sprzedaż: przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe Legnica, zosinek Szukasz miejsca, do którego można wprowadzić się od razu, bez stresu i dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Chocianów

Chocianów(Modlikowice + 22 km)

210 000 zł32,20 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie - idealne na pierwszą nieruchomość lub inwestycję Kupujący nie ponosi kosztów prowizji biura nieruchomości. Dostępny jest wirtualny spacer Na sprzedaż mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Kartuzy,Legnica(Modlikowice + 22 km)

259 000 zł67,78 m² 3 821,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam do sprzedaży atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w bliskiej odległości od centrum miasta- ul. Daszyńskiego. Lokal o pow. 65mkw składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica(Modlikowice + 22 km)

420 000 zł53,90 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53,9 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu z windą, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Legnica

Kwadrat,Legnica(Modlikowice + 22 km)

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Lokalizacja: legnica Pokoje:4 Piętro: II Powierzchnia: 55 m2 największe zalety! Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy Własny ogródek o pow. 58m2 Garaż podziemny Stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Modlikowice

Modlikowice,dolnośląskie

245 000 zł178 m² 1 374,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o pow. 178,21 m 2 z ogródkiem oraz zabudowaniami gospodarczymi - miejscowość Modlikowice. Lokal usytuowany na wysokim parterze i I piętrze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij